2015-2016

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

W dniu 23 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Przyszpitalnych.

Na uroczystość zakończenia roku uczniowie wraz z opiekunami nauczycielami P. Marleną Kamińską ks. Pawłem Pleśnierowiczem, P. Joanną Tarnowską, P. Anną Jasiecką – Kowalską, P. Marzeną Mazanik oraz P. Anną Femiak przygotowali piękne, wesołe i zarazem wzruszające przedstawienie.

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie przedstawienia.

Wszystkim uczniom szkoły życzymy dalszych sukcesów oraz BEZPIECZNYCH WAKACJI!

____________________________________________

Wycieczka

22 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę. Wędrowaliśmy od schroniska „Andrzejówka” zielonym szlakiem do Sokołowska. Po drodze zatrzymaliśmy się, by odpocząć przy ognisku i nabrać sił na dalszą wędrówkę. Pogoda była piękna, a trudy marszu uprzyjemniała nam wspaniała przyroda.

____________________________________________

Na tropach przyrody …

Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych „Przyroda w mieście” zorganizowanych przez panie Małgorzatę Pietkiewicz i Hannę Sztwiertnię z EkoCentrum Wrocław. Edukatorki pokazały nam w jaki sposób możemy obserwować otaczającą nas przyrodę, zapoznały nas z gatunkami roślin i zwierząt w najbliższej okolicy. Dowiedzieliśmy się również w jaki sposób określa się wiek drzew, zmierzyliśmy te w pobliżu szpitala i okazało się, że najstarsze mają nawet po ok. 300 lat.

____________________________________________

Wycieczka do Palmiarni

Uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawczyniami oraz panią pedagog udali się na wycieczkę do Palmiarni w Wałbrzychu. Obiekt ten powstał w latach 1908-1911 i jest jedynym takim w Polsce, który zachował swoją pierwotną konstrukcję. Palmiarnię wybudował książę Jan Henryk XV dla swej małżonki Daisy, która była miłośniczką pięknych kwiatów.

Zwiedzający mogli zobaczyć około 250 gatunków roślin z różnych stref klimatycznych, m.in. bambusy, fikusy i krzewy z Azji; ekualiptusy, świerki i sosny z Australii; byliny z Afryki; kaktusy i agawy z Ameryki Środkowej oraz rośliny cytrusowe z basenu Morza Śródziemnego.

____________________________________________

Bookcrossing

Jak co roku w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję Bookcrossingu. Uczniowie i nauczyciele przynieśli książki w celu nieodpłatnego przekazania ich innym. Akcja ma na celu popularyzowanie książek i czytelnictwa. Wiele książek znalazło swoich nowych właścicieli. Życzymy miłej lektury.

____________________________________________

Przedstawienie pt. ,,Borsuk Bazyli rusza do miasta,,

W dniu 14.06.2016 uczestniczyliśmy w przedstawieniu ,,Borsuk Bazyli rusza do miasta,,
Podczas przedstawienia uważnie śledziliśmy perypetie przesympatycznego borsuka Bazylego. Bohater ten postanowił opuścić las i wyruszyć do miasta w poszukiwaniu swojej przyjaciółki, myszki Felicji.
Teatrzyk był dla nas bardzo interesującą lekcją, dzięki której utrwaliliśmy  zasady ruchu drogowego. Zapoznaliśmy się również z numerem alarmowym 112, który powinniśmy wykorzystać kiedy istnieje zagrożenie życia i zdrowia.

____________________________________________

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO „MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI” 

Nagrodzone prace w kategorii szkoła podstawowa kl. IV-VI:

  1. Małgorzata S. – ZSS nr 87 w SPDSK w Warszawie
  2. Zuzanna L.- ZSS nr 3 w USD w Krakowie
  3. Karolina K. – ZS nr 86 w WIM w Warszawie

Wyróżnienie: Mateusz K. – ZSSP w Wałbrzychu

Nagrodzone prace w kategorii gimnazjum:

  1. Weronika W. – ZS nr 13 w SPZOZ we Wrocławiu
  2. Iga R. – ZSS nr 87 w SPDSK w Warszawie
  3. Klaudia M. – ZSS nr 3 w USD w Krakowie

Wyróżnienia:

Dominika K.- ZS nr 13 w SPZOZ we Wrocławiu

Natalia M. – Gimnazjum nr 148 Warszawa

Tymon B. –  Gimnazjum nr 148 Warszawa

Natalia A. – ZSS nr 93 w SPZOZ Warszawa

Natalia. K.- Gimnazjum nr 148 Warszawa

 

Dziękujemy wszystkim za nadesłanie prac konkursowych. Gratulujemy laureatom. Dyplomy i nagrody prześlemy pocztą.

 

____________________________________________

Projekt gimnazjalny 2015/2016

7 czerwca w naszej szkole odbyła się prezentacja projektów gimnazjalnych. W tym roku szkolnym temat projektu brzmiał: „Dlaczego warto się uczyć matematyki?”. Projekt realizowany był na zajęciach z matematyki pod opieką pani Marleny Kamińskiej, oraz na innych przedmiotach. Uczniowie przedstawili sytuacje życia codziennego w których potrzebna jest znajomość matematyki.

____________________________________________

Dzień Dziecka

Nauczyciele i personel medyczny rozbawili małych pacjentów przedstawieniem „Śnieżka Agnieszka”. Były chwile grozy, jak i śmiechu. Snieżkę porwała mafia ukraińska, ale na szczęście udało ją się wykupić krasnoludkom i wszystko dobrze się skończyło. Tradycyjnie też Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy na sportowo. W przeróżnych konkurencjach rywalizowali ze sobą zarówno uczniowie, jak i personel. Zabawa była wyśmienita.

 

____________________________________________

KSIĄŻKI PRZEKAZANE W DARZE

W dniu 31.05.2016 przywitaliśmy w naszej szkole przedstawicieli Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej ,,Biblioteka pod Atlantami,,.Goście przywieźli dla nas wielkie kartony
z książkami, które ofiarowali dla uczniów naszej szkoły. Są wśród nich książki przygodowe, obyczajowe,terapeutyczne, bajki dla dzieci.
Książki od razu wzbudziły wielkie zainteresowanie dzieci, które nie mogły się od nich oderwać. Będą nam służyły na długo!
W imieniu dzieci, dyrekcji i nauczycieli składamy serdeczne podziękowania za ten dar.

____________________________________________

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dyplom za udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. Akcja ta została przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.
Otrzymaliśmy także certyfikat za udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej- Mali uczniowie idą do szkoły, zorganizowanej przez Unicef.

____________________________________________

 

 UWAGA KONKURS !!!

KONKURS LITERACKI

DLA SZKÓŁ PRZYSZPITALNYCH I SANATORYJNYCH

MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”

I. Organizator: Zespół Szkół Specjalnych Przyszpitalnych w Wałbrzychu

(Joanna Tarnowska)

II. Cele konkursu: 

Popularyzacja czytelnictwa.

– Rozwijanie wyobraźni twórczej.

– Uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego.

– Rozwijanie umiejętności literackich.

III. Uczestnicy:

Konkurs adresowany jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych.

IVTemat: 

Tematem konkursu jest interpretacja tytułowego hasła „Mój ulubiony bohater literacki”. Zadaniem uczestników jest napisanie dowolnej pracy literackiej (np. wiersz, opowiadanie, baśń, list) dotyczącej ulubionego bohatera literackiego.

V. Zasady uczestnictwa: 

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie pracy konkursowej drogą pocztową na adres:

Zespół Szkół Specjalnych Przyszpitalnych w Wałbrzychu

ul. Batorego 4

58-300 Wałbrzych,

lub przesłanie pocztą elektroniczną na adres: konkurs.zsp@onet.pl

 w terminie do 31 maja 2016 roku  samodzielnie wykonanej pracy konkursowej.

Każda praca powinna zawierać metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora pracy, klasą, nazwą i adresem szkoły, imieniem i nazwiskiem opiekuna (nauczyciela).

Do konkursu nie można zgłaszać prac już opublikowanych lub nagrodzonych w innych konkursach. Nadesłane prace przechodzą na własność Zespołu Szkół Specjalnych Przyszpitalnych w Wałbrzychu. 

VI. Kryteria oceny:

Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum.

Komisja oceni prace według następujących kryteriów: 

– zgodność z tematem, 

– poprawność językowa i ortograficzna,

– oryginalność ujęcia tematu. 

W konkursie przewidziane są nagrody. O wynikach konkursu laureatów poinformujemy listownie. Listę nagrodzonych opublikujemy na stronie internetowej.

____________________________________________

Piękno ukryte w kwiatach

W dniu 25.04.2016 odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt.,,Piękno ukryte w kwiatach,, Prace zostały wykonane różnymi technikami i możemy je oglądać na wystawie w świetlicy szkolnej.
Najładniejsze z nich zostaną wysłane na konkurs plastyczny dla szkół szpitalnych i sanatoryjnych do Poznania.

 

____________________________________________

Dzień Służby Zdrowia

7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano przedstawienie dla pracowników służby zdrowia, by w ten sposób podziękować za codzienny trud i poświęcenie. Aktorami byli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. W sposób humorystyczny przedstawili kilka scenek ukazujących pracę personelu medycznego.

Wszystkim pracownikom ochrony zdrowia, a w szczególności pracownikom Specjalistycznego Szpitala Zespolonego im. A Sokołowskiego w Wałbrzychu składamy życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

____________________________________________

 WYSTAWA ANNY FUTYMA

Podczas pobytu w naszej szkole Anna Futyma zaprezentowała swoje prace plastyczne. Anna jest uczennicą VI klasy szkoły podstawowej i tworzy piękne prace związane
z tematyką animowaną. Dzięki niej mogliśmy zobaczyć, jak rysuje się postacie animowane.

 

 

____________________________________________

MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY

Nasza szkoła włączyła się w najnowszy projekt edukacyjno-pomocowy UNICEF-u.
Najważniejszym celem projektu było zapoznanie uczniów z sytuacją dzieci w Mali.
Specjalnie przygotowane materiały, w tym prezentacje i filmy, umożliwiły nam przeprowadzenie ciekawych zajęć, podczas których uczniowie zrozumieli na czym polegają problemy mieszkańców krajów rozwijających się, a także dowiedzieli się jak można im zaradzić.
W ramach konkursu stworzyliśmy wspólnie naszą książkę- ,,Bajki dla Afryki”, a uzyskane za nią pieniądze przekazaliśmy do UNICEF-u,na rzecz dzieci z Mali.

 

____________________________________________

 

 

 

_____________________________________

MANGA W SZPITALU
Na zajęciach wychowawczych swoje prace zaprezentowała nam Małgorzata Maciejewska
z II klasy gimnazjum.Małgorzata zafascynowana jest japońskim stylem rysowania- mangą.
Dzięki niej dowiedzieliśmy się jak tworzą mangowi artyści i co jest charakterystycznego
w rysowanych postaciach. Prace Małgorzaty wzbudziły bardzo duże zainteresowanie zarówno  wśród dzieci, jak i dorosłych.

____________________________________________

NASZE CERTYFIKATY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała nowe certyfikaty za udział w ogólnopolskich programach edukacyjnych – Śniadanie daje moc i Wybieram wodę.
Oba programy przeprowadzone były w naszej szkole w ramach edukacji zdrowotnej.

____________________________________________

W dniu 15.02.2016r.gościliśmy ponownie aktorów z Teatru za Jeden Uśmiech, z Krakowa. Przygotowali dla nas przedstawienie pt.”Rycerz Bolko z Kociejdziury i Królewna z wieży”.
Występ bardzo się podobał.Dzięki zabawnej sztuce na buziach maluchów pojawił się uśmiech, radość i szczęście.Zapraszamy do nas ponownie!

 

 

____________________________________________

Rekolekcje Wielkopostne

W dniu 2

3 lutego 2016 gościliśmy o.Marcina Kowalewskiego, wokalistę zespołu Fragua. Zespół ten tworzy chrześcijańską muzykę rockową. Ojciec odpowiadał na pytania uczniów i opowiedział o swojej drodze.

Film – teledysk z udziałem o.Marcina Kowalewskiego, wokalistę zespołu Fragua pt. „Wolność”

_________________

Zabawa karnawałowa

W ostatnim dniu przed feriami zimowymi odbył się bał karnawałowy. Braliśmy udział w różnych konkursach i zabawach. Dużym zainteresowaniem cieszyło się śpiewanie- karaoke oraz taniec, gdyż można było zaprezentować swoje talenty. Chętni mogli zostać pomalowani (malowanie twarzy) przez panią Marzenę Łukowską lub przez panią Annę Femiak. Niektórzy mieli przybrania karnawałowe. Zabawa się udała.

______________________________________________

Jasełka w Domu Opieki

21 stycznia 2016 grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami księdzem Pawłem Pleśnierowiczem i Marleną Kaminską pojechała do Domu Opieki żeby zaprezentować przedstawienie świąteczne. Dodatkowo z okazji Dnia Babci i Dziadka Adaś powiedział wierszyk i dzieci wręczyły wcześniej przygotowane pod okiem pani Anny Femiak laurki. Widzieliśmy, że sprawiliśmy tym starszym, chorym ludziom wiele radości.

______________________________________________

MAMY ZWYCIĘZCĘ!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż uczeń klasy III gimnazjum Adrian O. zdobył I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Magia Świąt Bożego Narodzenia” w kategorii praca literacka. Tematem konkursu była interpretacja tytułowego hasła i przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Adrian napisał opowiadanie, które nawiązywało do tradycji pozostawiania pustego nakrycia podczas wieczerzy wigilijnej i przyjęcia strudzonego wędrowca.
Natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych specjalne wyróżnienie otrzymała Weronika Pinda, z II klasy LO. Napisała wzruszające opowiadanie pt.,,Ten, którego nie ma już wśród nas”.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

___________________________________________

RYSOWANIE- MOJA PASJA

Na wernisaż swoich prac zaprosiła nas również Natalia Ryż, uczennica gimnazjum.
Natalia zaprezentowała prace plastyczne wykonane głównie ołówkiem, ponieważ najbardziej lubi szkicować.
Gratulujemy Natalii ciekawych pomysłów i życzymy, aby dalej kontynuowała swoją pasję.

Natalia Ryż

______________________________________________

 ,,ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI”

W okresie od 21 maja 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie dla szkół pod nazwą ,,Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”
Przez ten czas realizowaliśmy zadania przewidziane regulaminem konkursu. Były wśród nich m.in. konkursy, prelekcje, zabawy,zajęcia z wykorzystaniem technik multimedialnych, warsztaty terapeutyczne. Podejmowane działania musieliśmy oczywiście
dostosować do naszych warunków szpitalnych, co było dodatkowym utrudnieniem.
Po zrealizowaniu całego projektu otrzymaliśmy honorowy dyplom „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

_______________________________________________

TEATR BAM-BAM

W dniu 27.01.2016 przywitaliśmy aktorów z teatru Bam-Bam, którzy przyjechali do nas z Krakowa. Przygotowali przedstawienie o przygodach Krecika Ecika i jego przyjaciół.
Było przy tym dużo śmiechu, śpiewu i dobrej zabawy.

 

_______________________________________________

PRACE PLASTYCZNE PAULINY LITWIŃCZUK

Podczas zajęc wychowawczych ciekawe prace plastyczne wykonała również Paulina Litwińczuk.
Paulina wybrała tematykę przyrodniczą. Zobaczcie Paulinę przy pracy i jej dzieła.

_______________________________________________

WYSTAWA PRAC KATARZYNY SŁOWIK

Podczas drugiego pobytu w szpitalu Katarzyna Słowik wykonała piękne prace plastyczne.
Swoje prace zaprezentowała na wystawie w świetlicy szkolnej. Są one inspiracją dla wszystkich, którzy interesują się malarstwem.

 

_______________________________________________

UZALEŻNIENIOM BEHAWIORALNYM MÓWIĘ STOP!

Projekt ten ma uświadomić młodzieży rosnące zagrożenie uzależnieniem od internetu, hazardu, gier komputerowych i zakupów.
Przystępując do tej akcji przeprowadziliśmy zajęcia wychowawcze wraz z ciekawą prezentacją multimedialną. Największym zainteresowaniem uczniów cieszyła się tematyka związana z uzależnieniem od internetu i zagrożeniami, jakie ze sobą niesie.

_______________________________________________

Boże Narodzenie – przedstawienie

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zgromadziliśmy się na uroczystej wigilii szkolnej. Spotkanie przebiegało w magicznej i wzruszającej atmosferze. Na początku odbył się koncert kolęd. Następnie uczniowie przedstawili jasełka, których przesłanie przypomniało nam prawdziwy sens świąt, że Dzieciątko Jezus przyszło na świat aby przynieść nam zbawienie. Nie zabrakło również wzajemnych życzeń i życzliwości. Na koniec zasiedliśmy przy wspólnym stole, kosztując przepysznych potraw wigilijnych.

________________________________________________

WYSTAWA PRAC KEWINA PURZYCKIEGO

Podczas pobytu w szpitalu Kewin Purzycki nie marnował czasu. Zaprezentował nam swoje prace plastyczne i literackie. Możemy je podziwiac na wystawie w świetlicy szkolnej.
Kewin wziął także udział w konkursie ogólnopolskim ,,Magia Świąt Bożego Narodzenia”.Jest autorem pracy pt.,,Zmyślona historia wigilijna”.
Trzymamy za niego kciuki!

________________________________________________

Mikołaj 🙂

W dniu 07.12.2015 Mikołaj odwiedził budynek szkoły przyszpitalnej w Wałbrzychu rozdając uczniom prezenty.

Dziękujemy Mikołaju!

M1 M2

Prace uczniów wykonane na lekcji zajęć komputerowych

_________________________________________________

Śniadanie daje moc!

Dnia 6 listopada uczniowie klasy III szkoły podstawowej wzięli udział w corocznej akcji „Śniadanie daje moc”. Na zajęciach przy pomocy nauczycieli przygotowali, a później zjedli wspólne śniadanie. Przy okazji dowiedzieli się, jak ważną rolę odgrywa w ich rozwoju zdrowe odżywianie.

___________________________________________________

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołączyć do Akademii Bezpiecznego Puchatka.
Teraz możemy uczyć się, jak być bezpiecznym.
Specjalne gry i zabawy pomogą nam utrwalić wiedzę o zasadach ruchu drogowego, o tym, jak unikać zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy.

__________________________________________________________

AKADEMIA DOJRZEWANIA

Już po raz drugi realizujemy ogólnopolski program profilaktyki zdrowotnej ,,Akademia Dojrzewania”. Tym razem pomogą nam w tym poradniki dla dziewcząt, plansze edukacyjne, filmy edukacyjne, scenariusze zajęć oraz poradniki dla rodziców.
Dzięki tym zajęciom możemy dowiedzieć się o nurtujących nas problemach związanych
z dojrzewaniem i dorastaniem.

___________________________________________________________

Mam talent!

W piątek 30 października odbył się w naszej szkole konkurs „Mam talent”. Uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne i plastyczne. Wszyscy znakomicie się bawili i gorliwie dopingowali swoich faworytów. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

___________________________________________________________

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Uczniowie i nauczyciele wzięli udział w corocznej akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” pod patronatem Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.Zgromadzili znicze w kolorze białym i czerwonym, które zostaną zapalone na polskich nekropoliach za wschodnią granicą. Wśród tych grobów, które są zdewastowane i zapomniane, znajdują się mogiły dziadów i pradziadów młodych mieszkańców Dolnego Śląska.

___________________________________________________________

Pola nadziei.

Dnia 23 października 2015 roku nasi uczniowie wzięli udział z akcji „Pola nadziei”. Wraz z wolontariuszami z wałbrzyskich szkół i przedszkoli sadzili cebulki żonkili przy Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu. W przyszłym roku, gdy zakwitną żonkile , będą rozdawane mieszkańcom Wałbrzycha w podziękowaniu za pomoc i współpracę.

___________________________________________________________

TEATRZYK ZA JEDEN UŚMIECH

Jak zwykle wiele radości i zabawy sprawili nam aktorzy z Teatrzyku za Jeden Uśmiech, z Krakowa. Przyjechali do nas z przedstawieniem „Świerszcz Maurycy i banda Komara”.
Tym razem przygotowali dla nas niesamowitą przygodę łąkowego poety
Świerszcza, pracowitej Mrówki i przywódcy bandy – Komara.

_____________________________________________________

WZOROWA ŁAZIENKA

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do drugiej edycji programu społeczno-edukacyjnego „Wzorowa Łazienka”. Warto codziennie oddać głos, mamy czas do 6 grudnia tego roku.
Oto nasza łazienka 🙂 Zagłosujcie na nas !!!

____________________________________________________________

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie ZSSP w Wałbrzychu wraz z personelem medycznym zorganizowali dla swoich nauczycieli przedstawienie- niespodziankę. Młodzi aktorzy wcielili się w rolę nauczycieli, odgrywając scenki z codziennego życia szkoły. Podobno wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń było przypadkowe 🙂

 

____________________________________________________________

,,Wieś w oczach dziecka”

Z okazji obchodów Roku Reymontowskiego przystąpiliśmy do regionalnego konkursu plastycznego pt.,,Wieś w oczach dziecka”.
Ponadto wspólnie przygotowaliśmy informacje o życiu i twórczości Władysława Stanisława Reymonta, aby móc przybliżyć wszystkim postać znanego pisarza.

____________________________________

Sprzątanie Świata

W dniu 18 września 2015 uczniowie szkoły przyszpitalnej uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata. Poniżej krótka fotorelacja z „akcji”

 

_____________________________________________________________

,,Dzieciaki Mleczaki”

Z myślą o naszych najmłodszych uczniach przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,Dzieciaki Mleczaki”.
Celem programu jest edukacja na temat walorów mleka i jego przetworów, wykreowanie mody na picie mleka wśród najmłodszych.
Otrzymaliśmy ciekawe materiały edukacyjne, które przypominają o prawidłowych nawykach żywieniowych, gwarantują naukę i dobrą zabawę.

 

_____________________________________________________________

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz